24h na dobę 7 dni w tygodniu

O nas

Wypożycz auto
 • Miejsce wynajmu
 • Miejsce zwrotu
 • Odbiór
  Zwrot
 • Typ wynajmu

Data wynajmu nie może być z przeszłości

Data zwrotu nie może być mniejsza od daty wynajmu

Musisz wypełnić zaznaczone pola

W wybranym punkcie wynajmu minimalny czas trwania rezerwacji to dni

W wybranym punkcie wynajmu maksymalny czas trwania rezerwacji to dni

Wypożyczalnia samochodów - ABC Partner

Witam Państwa w Wypożyczalni Samochodów ABC PARTNER. Jako pierwsi w Polsce oferujemy Państwu wynajem samochodów 24h na dobę w każdym miejscu na terenie kraju. Podstawiamy samochody pod wskazany adres prywatny, siedzibę firmy, hotele, dworce PKP i PKS. Obsługujemy:

 • lotnisko Katowice
 • lotnisko Kraków
 • lotnisko Łódź
 • lotnisko Rzeszów
 • lotnisko Warszawa

oraz miasta: Kielce, Kraków, Radom, Warszawa, Częstochowa, Katowice, Lublin, Łódź oraz ich okoliczne miejscowości.

Oferujemy także bezpłatne podstawienie do większych miast województwa świętokrzyskiego: Skarżysko Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Jędrzejów, Staszów, Busko Zdrój, Pinczów itd.

Nasza wypożyczalnia samochodów została założona w 1996 roku w Kielcach w wyniku wzrostu zapotrzebowania na profesjonalne usługi wynajmu aut. Będziemy wdzięczni za okazanie nam zaufania i wybór naszej wypożyczalni. W imieniu własnym i moich pracowników będzie mi bardzo miło powitać Państwa w gronie naszych klientów.

Jednocześnie pragnę zapewnić, że naszym celem jest dopasowanie się do Państwa wymagań i spełnienie wszystkich Państwa oczekiwań. W naszej firmie to Klient dyktuje dogodne dla siebie warunki wynajmu, a my staramy się w pełni zaspokoić Jego potrzeby i zachcianki. Ponieważ każdego Klienta traktujemy indywidualnie przedstawioną ofertę proszę traktować jako orientacyjną z możliwością otrzymania dodatkowych usług, zniżek i rabatów na wynajem samochodów. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania dostosowane do różnorodnych oczekiwań. W celu ustalenia szczegółowych warunków wypożyczenia tj. ceny za wybrany samochód, miejsca i godziny jego dostarczenia lub zwrotu prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Wypożyczalnia samochodów ABC Partner zaprasza.

Właściciel: Grzegorz Kobos

Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 - ABC Partner

Projekt i wykonanie: RentCarSoft